ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод»

baner

Завод сьогодні

ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» є одним з найбільших в Україні підприємств з виробництва рослинних олій і шротів. З моменту заснування заводу в 1974 році головним орієнтиром виробничої діяльності став випуск високоякісної продукції, яка відповідає вимогам споживачів.

Сьогодні підприємство – це єдиний комплекс цехів і допоміжних підрозділів, які  забезпечують можливість переробки насіння соняшнику, сої.
Пологівський олійноекстракційний завод здійснює повний цикл переробки олійних культур: від приймання, зберігання, попередньої підготовки насіння до повного очищення і подальшого фасування отриманої олії.

До складу заводу входять такі основні підрозділи: підготовчий цех, олійноекстракційний цех, цех рафінації олії, цех фасування олії.

На заводі є склади сировини і готової продукції: елеватор насіння місткістю 75 000 тонн, елеватор шроту місткістю 4 500 тонн, олійнобакове господарство місткістю 22 000 тонн, склад готової продукції. Роботу основного виробництва забезпечують допоміжні цехи і дільниці: електрослужба, цех залізничного транспорту, цех автомобільного транспорту, цех технічного обслуговування технологічного устаткування, локально-очисні споруди, служба контрольно-вимірювальних приладів і автоматики.

Сучасне обладнання, передові технології, новітні методи контролю, функціонуючі системи управління дозволяють підприємству випускати продукцію стабільно високої якості.

Діяльність підприємства відповідає вимогам міжнародного стандарту якості ISO-9001:2008  для найбільш повного задоволення запитів наших споживачів.

На підприємстві діє також система управління безпекою харчових продуктів ДСТУ 4161:2003, яка гарантує безпеку продукції, виготовленої ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод».

Пологівський олійноекстракційний завод виготовляє та реалізує наступну продукцію:

- олія соняшникова, соєва наливом;
- олія соняшникова, фасована в ПЕТ пляшку;
- шрот соняшниковий, соєвий;
- фосфатидний концентрат соняшниковий, соєвий.

Пологівський олійноекстракційний завод виготовляє фасовану олію соняшникову рафіновану дезодоровану виморожену (пресову) марки «П» і нерафіновану виморожену (пресову) вищий сорт під власними торговими марками «Славія», «Смачна крапля» і Private Label для провідних торгових мереж і великих дистриб'юторських компаній.

Сьогодні  ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» утримує в Україні пальму першості за якістю виробленого соняшникового шроту. Підприємство є єдиним серед виробників України соняшникового шроту з гарантованим вмістом протеїну в перерахунку на абсолютно суху речовину не менше 42 %.

Про підприємство

Нагороди

© 2011-2019 ПрАТ «Пологівський олійноекстракційний завод»